מטבח כפרי מודרני

לשלב ישן עם חדש- מטבח כפרי מודרני

רוצים לתת למטבח שלכם מראה מיוחד? בואו תשמעו למה כדאי לכם לבחור מטבח כפרי מודרני מעץ מלא.

המטבח- איפה שכל הקסם קורה

בישול זה קסם. טעמים וחומרי גלם מתערבבים ביניהם ויוצרים טעמים חדשים ושונים לחלוטין. כמו שיקוי מספר מתכונים עתיק אנחנו מוזגים אבקות ונוזלים לתוך קדירת מתכת, מערבבים עם כף עץ ארוכה מעל להבה לוחשת ומקבלים מנה שגורמת לנו להרגיש אהבה, שלמות וחום.

אבל מטבח כפרי מעוצב הוא גם כמעין מעבדה לאוכל. טבחים- כימאים עובדים עם נוסחאות ארוכות המוחבאות בספר מתכונים ורוקחים כל יום טעמים חדשים ומופלאים. אלמנטים מהמעבדה זולגים אל המטבח: שולחנות נירוסטה,אש, אורות בהירים, זכוכיות נקיות…

לשלב ישן וחדש- מטבח כפרי מודרני

מטבח בהתאמה אישית מאפשר הוא לכם לבצע שילובים: מתוק ומלוח, קר וחם, ישן וחדש.

שלבו במטבח שלכם ישן וחדש במטבח כפרי מודרני שמשתמש בחומרי גלם טבעיים ובחומרים מודרניים, בשילוב שיגרום לכולם להגיד "וואו".

אלמנטים עיצוביים בולטים במטבח כפרי מודרני: 

שילוב חומרים–  מטבח מעץ אלון, עץ מלא, נירוסטה, אבן טבעית,ברזל וגם כלי פלסטיק… מטבח כפרי מודרני משלב את הטוב שבכל העולמות

אי– איים במטבח הם כמעין שולחנות גבוהים המספקים מרחב נוסף לעבודה. איים הם אלמנטים מעולם העיצוב המודרני המתרכז בפונקציולניות ובעיצוב בקווים חדים ומרחב גדול. במטבח כפרי מודרני, איים מחופים בדר"כ במשטח מעץ מלא  ולא בשיש או נירוסטה ומשווים אווירה חמימה ומזמינה למטבח. 

פתרונות טכנולוגיים– מטבחים מודרניים משלבים פתרונות כמו קולטי אדים,מגירות יעילות ונעימות ועוד הרבה פרזולים יעודיים המהווים פתרונות שונים. 

להתחבר חזרה לשורשים

לאומן העץ תומר פרטוק שנות ניסיון רבות ביצירת מטבחים. תומר ייצר מאות מטבחים ורהיטי עץ עבור לקוחות רבים ומרוצים. המטבחים היוצאים מ'מלאכת העץ' עומדים כולם בתקני האיכות המחמירים ביותר.

מתוך אמונה בקיימות ושמירה על הסביבה, תומר מקפיד לשתול עץ חדש על כל עץ שנכרת עבור עבודות העץ המיוחדות שלו. תומר דואג שהריאות הירוקות של העולם ימשיכו לנשום ללא הפרעה, ולכן משתמש רק בעצים בעלי תו תקן ירוק (כריתה מבוקרת). 

רהיטי העץ של 'מלאכת עץ' מחברים אתכם לטבע, עוד לפני שהם הגיעו אליכם הביתה.

 

רוצים לשמוע עוד?

לפרטים והצעת מחיר התקשרו 0778054027     או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם!

 
 
העבודות שלנו