מטבח בהתאמה אישית

מטבח בהתאמה אישית – מגשימים לכם חלומות 

המטבח… ניחוחות בישול וקולות של מים מפכפכים. כל כך הרבה זכרונות טובים נקשרים אצלנו למטבח. העוגיות הראשונות שניסינו להכין בתור ילדים ואמא הצילה מהתנור ברגע האחרון לפני שהם הפכו לחתיכות פחם עם פצפוצי שוקולד, נשנושים מהבישולים של אבא מאחורי הגב שלו בלי שהוא שם לב, שעות של עבודה על הכנת ארוחה רומנטית לבת הזוג, ריח של לחם טרי…

המטבח הוא המקום שבו הכל קורה בבית. השיחות בזמן הכנת הסנדוויצ'ים לבית הספר, הבכי תוך כדי חיתוך הבצל , ונשיקה אוהבת לראשם של הילדים האוכלים

אנחנו מבלים שעות רבות במטבח, והוא משפיע על מצב הרוח שלנו בדרכים שאנחנו לא מודעים אליהם, ועל הצורה שבה אנחנו רואים את העולם. פנקו את עצמכם עם מטבח בהתאמה אישית או מטבח כפרי מודרני מלא לחוויה של אווירה כפרית וטבעית ולעיצוב מהמם שישאיר את כל האורחים שלכם פעורי פה.

הרשו לעצמכם ליהנות ממטבח מרהיב בהתאמה אישית

כאשר מגיע הזמן לשדרג את המטבח הקיים או לבנות מטבח מעץ אלון לביתכם החדש, תחשבו- מה יגרום לשעות הרבות שאתם מבלים במקדש המזון שלכם להיות השעות הטובות ביותר ביום שלכם?

אז כן, אתם יכולים ללכת לרשתות הרהיטים ולבחור את הארונות והמגירות הסטנדרטיות שכולם קונים. נכון שאולי היה לך בדיוק את אותו הרהיט כמו אחת הנשים בשכונה אבל היי, מה לא נעשה כדי להיות כמו אחרים?

או שאפשר לבחור אחרת.

מטבח בהתאמה אישית מעץ מלא שהוכן במיוחד כדי להתאים למה שאתם רוצים. היו שותפים פעילים בעיצוב המטבח המיוחד שלכם. לא בשביל המחמאות (למרות שהם יגיעו. בלי סוף) אלא בשביל הנשמה שלכם. 

אתם עושים את זה כדי שתוכלו להנות ממטבח שתוכנן במיוחד עבורכם ומתאים לצורך ולטעמכם האישי.כל פעם שאתם במטבח תרגישו כמו בתוך חליפה או שמלה שהוכנה בדקדוק רב עבור מידותיכם.  

להתחבר לשורשים הטבעיים שלכם

לאומן העץ תומר פרטוק שנות ניסיון רבות ביצירת רהיטים מעץ מלא. תומר ייצר מאות רהיטי עץ מלא עבור עשרות רבות של לקוחות מרוצים. הרהיטים היוצאים מ'מלאכת העץ' עומדים כולם בתקני האיכות המחמירים ביותר.

מתוך אמונה באידיאולוגיה של קיימות ושמירה על הסביבה, תומר מקפיד לשתול עץ חדש על כל עץ שנכרת עבור עבודות העץ המיוחדות שלו. תומר דואג שהריאות הירוקות של העולם ימשיכו לנשום ללא הפרעה, ולכן משתמש רק בעצים בעלי תו תקן ירוק (כריתה מבוקרת). 

רהיטי העץ של 'מלאכת עץ' מחברים אתכם לטבע, עוד לפני שהם הגיעו אליכם הביתה.

רוצים לשמוע עוד?

לפרטים והצעת מחיר התקשרו 054-2008055
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

 
 
[leadercf7 campid="5639"]
העבודות שלנו