שולחן מעץ מלא

שולחן מעץ מלא – יש מקום לכולם

לשבת עם כל המשפחה בשולחן. התינוקת זורקת אוכל לכל עבר ומחליפה מצב רוח בין צרחות היסטריות לצחוק מתגלגל, הילדים הגדולים משתובבים בינם לבין עצמם,תבניות אוכל מלאות בכל טוב מוגשות לשולחן וכל אחד מערים על הצלחת את האוכל האהוב עליו. השיחה סביב השולחן מתפתחת לדיבורים על בית הספר וגן, אולי גם על התוכניות לחופשה הבאה.

זמן איכות משפחתי- תמיד סביב השולחן

בין אם אתם זוג פנסיונרים שחי לבד או משפחה עם שבעה ילדים, 2 כלבים, חתול ואוגר כנראה שגם אתם, כמו רוב האנשים בעולם, נפגשים עם כל בני ובנות המשפחה בעיקר סביב השולחן. 

השולחן הוא המקום בו מתעדכנים לגבי התפתחויות בחיים של הילדים, מדברים על אקטואליה, ונותנים מחמאות לבשלנים המצויינים שהיו אחראים על הארוחה. ואיך טוב יותר להעביר את זמן האיכות המשפחתי מאשר סביב שולחנות אוכל מעץ מלא בעיצוב ייחוד?

לפנק את עצמכם עם שולחן מעץ מלא

שולחן מעץ מלא הם מיוחדים. הציורים הטבעיים, הורידים והנימים של העץ, טבעות השנה והחמימות המלטפת . כאשר מעבירים את היד על השולחן אפשר ממש להרגיש את הטבע בכף ידכם,קסם הטבע. 

העץ המלא משרה אווירה רגועה בבית ויהפוך כל התכנסות משפחתית סביב השולחן לפיקניק בטבע. תנו לנשימות שלכם להפוך לעמוקות ואיטיות יותר והירגעו למשך שעה- שעתיים יקרות מהלחץ של העולם המודרני בחוץ. התחברו חזרה לטבע, לעצמכם ולמשפחה.

להתחבר חזרה לשורשים

לאומן העץ תומר פרטוק שנות ניסיון רבות ביצירת רהיטים מעץ מלא. תומר ייצר מאות רהיטי עץ מלא עבור עשרות רבות של לקוחות מרוצים. הרהיטים היוצאים מ'מלאכת העץ' עומדים כולם בתקני האיכות המחמירים ביותר.

מתוך אמונה בקיימות ושמירה על הסביבה, תומר מקפיד לשתול עץ חדש על כל עץ שנכרת עבור עבודות העץ המיוחדות שלו. תומר דואג שהריאות הירוקות של העולם ימשיכו לנשום ללא הפרעה, ולכן משתמש רק בעצים בעלי תו תקן ירוק (כריתה מבוקרת). 

רהיטי העץ של 'מלאכת עץ' מחברים אתכם לטבע, עוד לפני שהם הגיעו אליכם הביתה.

ראו עוד: מלאכת העץ | ריהוט מעץ מלא | מטבח כפרי מעוצב | ארונות עץ מלא | שולחנות אוכל גושני | מדרגות מעץ מלא |

רוצים לשמוע עוד?

לפרטים והצעת מחיר התקשרו 0778054027     או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם!

 
 
העבודות שלנו