ארונות אמבטיה מעץ מלא

ארונות אמבטיה מעץ מלא

אחרי יום קשה בעבודה אין דבר כיף יותר מאמבטיה חמימה ונעימה שתרכך את השרירים שלכם ותעזור לכם להירגע. ואיך יותר טוב להכניס אתכם לאווירה הנכונה מאשר כניסה לחדר רחצה עם ארונות אמבטיה מעץ מלא? 

ארונות אמבטיה מעץ מלא משווים לחדר האמבטיה שלכם מראה טבעי וכפרי. התחברו אל הטבע, התמסרו לתחושת המים המלטפים והרפו בזמן שקצף האמבט מכסה את גופכם. 

כיצד אנחנו מכינים את ארונות האמבטיה שלנו?

אנשים שרוצים לקנות ריהוט מעץ מלא מוצא אתם עצמם מתעניינים גם בארונות אמבטיה מעץ מלא ותמיד שואלים אותנו את שאלת מליון הדולר: האם ארונות עץ יוכלו לשרוד את הלחות בחדר האמבטיה שלהם?

כמובן שאף אחד לא רוצה שארונות האמבטיה היוקרתיים שלו יפגעו ולכן זה חשש לגיטימי. הנה מה שאנחנו עונים לכל אותם לקוחות חוששים.

  1. עץ מלא הוא העדיף על פני שאר החומרים, לעץ יש שומניות טבעית שמגנה עליו והוא חומר חזק שבעיבוד נכון שומר על גמישות בתנאי לחות.
  2. שימוש בעצים עמידים- עצים מובדלים ביניהם ברמת הצפיפות והשומניות שלהם,כדאי יהיה לבחור את העצים המתאימים לתנאי הלחות. 
  3. ציפוי העץ- עץ, כאמור, הוא חומר נושם וסופח. כדי למנוע מהעץ לספוח מים ולהתעוות אנו מצפים אותו בחומרים העמידים בפני מים ולחות.

להתחבר חזרה לשורשים

לאומן העץ תומר פרטוק שנות ניסיון רבות ביצירת רהיטים מעץ מלא. תומר ייצר מאות רהיטי עץ מלא עבור עשרות רבות של לקוחות מרוצים. הרהיטים היוצאים מ'מלאכת העץ' עומדים כולם בתקני האיכות המחמירים ביותר.

מתוך אמונה בקיימות ושמירה על הסביבה, תומר מקפיד לשתול עץ חדש על כל עץ שנכרת עבור עבודות העץ המיוחדות שלו. תומר דואג שהריאות הירוקות של העולם ימשיכו לנשום ללא הפרעה, ולכן משתמש רק בעצים בעלי תו תקן ירוק (כריתה מבוקרת). 

רהיטי העץ של 'מלאכת עץ' מחברים אתכם לטבע, עוד לפני שהם הגיעו אליכם הביתה. בואו להתפנק במטבח כפרי בהתאמה אישית ולשדרג את הבית שלכם.

 

רוצים לשמוע עוד?

לפרטים והצעת מחיר התקשרו 0778054027     או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם!