שולחנות אוכל מעץ מלא

שולחנות אוכל מעץ מלא- להכניס את הפיקניק הביתה

סיגרו עיניים וחשבו על הפעם האחרונה שיצאתם לטיול בטבע. אולי הייתם בחורשה, אולי ליד נחל. דמיינו את ריח הדשא הטרי, את קולות הפכפוך ואת שריקת הציפורים. הגיע זמן העצירה. פתחו את סלי המזון שהבאתם מהבית או את הפינג'אן הקטן, שבו על יד שולחן עץ ותנו לעצמכם ליהנות מפרי עסיסי או קפה חזק תחת כיפת השמיים. ככה מרגישה חופשה.

חברו את הבית לטבע עם שולחנות אוכל מעץ מלא

שולחנות אוכל מעץ מלא מגיעים במגוון צורות, גוונים וגדלים. חלקם עשויים מעץ כהה ובעיצוב מאסיבי ומשדרים יוקרתיות ורצינות ואחרים מעץ בהיר ובעיצוב מינימליסטי המשדר קלילות וזרימה. 

שולחנות אוכל מעץ מלא ישדרגו את הבית שלכם ויתנו לו אווירה מיוחדת ושונה. שולחנות אוכל מעץ מלא מתאימים למגוון סגנונות עיצוב אז בין אם הבית שלכם מעוצב בסגנון שטוף שמש עם מרחבים גדולים וריהוט בהיר, או בסגנון כפרי עם שימוש באבן, נחושת ועץ- שולחנות אוכל מעץ מלא ייראו נהדר בבית שלכם.

שולחנות האוכל של מלאכת העץ

כל שולחנות האוכל של 'מלאכת העץ' עשויים עבודת יד מהחומרים האיכותיים ביותר. אנו מתגאים בסגנון ריהוט ייחודי ששואב את ההשראה שלו משילוב העולמות בין הכפרי – הקלאסי לבין הסגנון המודרני. השולחנות שלנו מפורסמים בזכות היופי והעיצוב השימושי שלהן. 

פנקו את עצמכם בשולחנות אוכל מעץ מלא מעשה ידי אומן בעיצוב מותאם אישית. 

להתחבר חזרה לשורשים

לאומן העץ תומר פרטוק שנות ניסיון רבות ביצירת רהיטים מעץ מלא. תומר ייצר מאות רהיטי עץ מלא עבור עשרות רבות של לקוחות מרוצים. הרהיטים היוצאים מ'מלאכת העץ' עומדים כולם בתקני האיכות המחמירים ביותר.

מתוך אמונה בקיימות ושמירה על הסביבה, תומר מקפיד לשתול עץ חדש על כל עץ שנכרת עבור עבודות העץ המיוחדות שלו. תומר דואג שהריאות הירוקות של העולם ימשיכו לנשום ללא הפרעה, ולכן משתמש רק בעצים בעלי תו תקן ירוק (כריתה מבוקרת). 

רהיטי העץ של 'מלאכת עץ' מחברים אתכם לטבע, עוד לפני שהם הגיעו אליכם הביתה.

ראו עוד: מלאכת העץ | ריהוט מעץ מלא | מטבח כפרי מעוצב | דלתות עץ מלא | שולחנות אוכל גושני | מדרגות מעץ מלא | מטבח כפרי

רוצים לשמוע עוד?

לפרטים והצעת מחיר התקשרו 0778054027     או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם!

 
 
העבודות שלנו